Co s erektilní dysfunkcí


Mužský pohlavní orgán je tvořen topořivými tělísky, ty jsou hlavním aktérem při mužském vzrušení. Jsou tvořeny speciální tkání, která je ještě navíc velmi specificky organizována. Jsou tři a nachází se v těle penisu. Jsou připevněna na kost stydkou a jejich úkolem je zajistit erekci. Jak jsou k tomuto účelu uzpůsobena? Jedná se o vazivové útvary, jejichž vnitřní část obsahuje dutiny ve tvaru písmene V či ypsilon. Ve stěnách těchto dutinek prochází a různě se větví velké množství cév, které ústí právě do zmíněných dutinek. Pokud dojde ke vzrušení, tonus ve stěnách cév povolí a do dutinek se tak může nahrnout větší množství krve, která ve výsledku umožní erekci.

muž problém

Poté, co dojde k ejakulaci, je opět zvýšen tonus ve stěnách kapilár a přebytečná krev z penisu odejde pomocí odvodné žíly. Zajímavostí, kterou ne každý ví je to, že i ženy tato topořivá tělesa mají. Jsou uložena v klitorisu, který představuje „zakrslý penis“. I u žen tak dochází během sexuálního vzrušení k erekci, která ovšem kvůli uložení a velkosti klitorisu není nijak výrazně patrná. Za určitých podmínek se může stát, že je sice funkce topořivých tělísek z nějakého důvodu zachovaná, ale oslabená.

muž, smutek

Stále se ale jedná o situaci, která je řešitelná. Jedním z řešení je malá modrá pilulka, kterou každý jistě dobře zná. Modernější řešení ovšem může být kamagra oral jelly 100mg, který obsahuje stejné množství účinné látky jako Viagra, ale prodává se ve formě gelu v samostatných sáčcích. Každý sáček má svou vlastní příchuť, takže pokud patříte do skupiny, která má problémy s polykáním prášků, bude pro Vás jistě tento gel příjemnějším a jednodušším řešením. Mnoho mužů se v situaci, kdy potřebují pomoci s erektilní dysfunkcí, stydí, jenže není za co. Mnoho jiných mužů si stejnou situací také prošlo a pokud navštívíte odborníka, jistě se setkáte s citlivým zacházením.