Když selže bazénová chemie, nastoupí Algicid

Krásný den v horkém létě a vy toužíte po jediném, jít se osvěžit a zaplavat si. Může být, vlastníte zahradní bazén a tak si toto přání můžete splnit kdykoli vás napadne. Už se chystáte vlézt do vody, ale náhle zjišťujete, že ta není ani náhodou křišťálově čistá. Je zabarvená do zelena a zakalená. Co teď?
Vždyť používáte přípravky pro údržbu vody, tak jak je možné, že i přes jejich použití se objevily tyto nežádoucí jevy? Nezoufejte, v opravdu horkých dnech mže dojít k náhlému poklesu účinné látky bazénové chemie, což má za následek rozmnožení řas ve vodě. V tomto případě lze ale rychle zasáhnout a učinit vodu opět křišťálově čistou.pool

Speciální přípravek pro boj s řasami

Jediné, co potřebujete, je Algicid. Speciální přípravek, který váš bazén zbaví zelených i hnědých řas během chvilky. K dostání je v kapalné podobě v baleních od 1l až po balení o obsahu 50l. Vždy ho tedy můžete mít dostatečné množství, musíte si ho jen včas opatřit.
Při vysokých teplotách se totiž ojediněle může stát, že dojde k náhlému snížení účinných látek bazénové chemie ve vodě, které pro její údržbu používáte. Tento pokles pak umožňuje rozmnožení nežádoucích řas a zhoršení kvality vody.

Jednejte včas, ať nemusíte vypouštět celý bazén

Pokud i vás tohle potká, ihned sáhněte po Algicidu, který dokáže velmi rychle nežádoucí řasy zlikvidovat a zabránit jejich šíření. Vodě tedy dokáže velmi brzy navrátit její křišťálový vzhled a požadovanou kvalitu.
Pro každého majitele je tedy vhodné mít Algicidy po ruce, protože nikdy nevíte, jak horké léto vás čeká a kdy může k poklesu účinných látek ve vodě dojít. Pak je nutné zasáhnout včas, aby se voda nezkazila úplně a nebylo nutné bazén vypustit a znovu napustit. To by byla během léta velká škoda a nejvíce by to zklamalo vaše děti či vnoučata.dno