Modrá, zelená, červená? O čem je řeč? O trampolínách!

Trampolína pro děti je vhodnou „stavbou“ na zahradu, kde opanuje svůj prostor a pak už víte, kam máte zajít pro děti, protože vaše dítka ji budou okupovat po celý svůj volný čas, kdy zrovna budou doma. Je to báječný relax, kterým posloužíte k radosti dětské duši, ale nejen svým dětem, ale i jejich báječným kamarádům, kteří je navštěvují. Jen byste pak měli nastavit určitá pravidla, a to, kolik dítek by se mělo v jednu chvíli na trampolínce nacházet. Znáte děti, jakmile začnou řádit a dovádět, jejich pozornost je rozkolísaná, a v případě, že by na trampolíně dovádělo více dětí než dost, mohlo by lehce dojít k nežádoucímu nemilému úrazu. Proto by vaše děti měly už dopředu vědět, kdo všechno může hopsat a dovádět, aniž byste na ně museli rodičovsky dohlížet.

děti na trampolíně

K většímu bezpečí vašich dětí i jejich kámošů dobře poslouží i ochranná síť, která by měla být automatickým doplňkem tohoto nákupu. Jen tak ochráníte děti při jejich výskotu a poskocích. Ochranná bezpečnostní síť jim nedovolí vypadnout, vždy je včas zachytí a vrátí zpět do hry! Trampolínky můžete volit již i v různých barvách. Pryč je klasická modrá, nyní nastupují i zelené, které krásně splynou s vaší zahradou anebo pro děti volte i červenou. Děti mají rády veselé barvy, dopřejte jim k jejich veselí a rozradostněnou červenou trampolínu.

červená trampolína

Tato sportovní pomůcka ale neslouží jen k dovádění a hraní, děti, které na ní skáčou, vyskakují a smějí se při dovádění, aniž by to tušily, posilují svoje svaly! A to jak dýchací, protože to je křiku až až, tak i stehenní, lýtkové, zádové. Okysličují mozek, pročišťují plíce. Trampolínu můžeme v přeneseném slova smyslu zařadit téměř i jako zdravotní pomůcku!

A pokud chcete, aby vaše ratolesti byly zdravé, pořiďte jim za odměnu trampolínu, a když si zkusíte na ní zaskákat i vy, rodiče, pochopíte, proč děti pak nemůžete dostat večer domů!