Spory o peníze


Bohužel je zrovna tato věta nejčastější příčinou hádek mezi manželi, nebo hádek vůbec. A to jde třeba jen o pět set korun na běžný nákup.

Potíž je v tom, že peníze jsou potřeba pořád. Neustále je někdo chce a neustále je ten druhý jen nerad vydává. To už je život. A což teprve, když nejde jen o pět set korun, ale třeba o pět set tisíc. To je teprve potom frmol. Naštěstí se tak velká částka nepotřebuje tak často. Ale co dělat, když k té potřebě přece jenom dojde?

dolary

Nu, možností je více. Bereme nyní v potaz situaci, že takové peníze doma nemáme, tím méně kdekoli na účtech. A potřebujeme je nutně. Tolik, nebo i více. Takže je možné si je obstarat buď poctivou cestou, nebo tou druhou. Ta ovšem není dobrý nápad, neb většinou končívá velmi špatně. My se tedy na ni nebudeme ani dívat, ba ani očkem pokukovat a podíváme se na tu poctivou. Tou je půjčka.

Ta může být v rodině, u přátel, v bance nebo někde docela jinde. Osobně bych doporučil tu úplně poslední možnost. V rodině a u přátel by se mohl člověk propadnout hanbou, pokud ovšem ví, co to je. V bance je to zdlouhavé a platí se za to. Navíc zkoumají kde, co a většinou člověka „odstřelí“ na výši jeho příjmu, nebo na registrech. Takže to stojí také spoustu času, protože potvrzení o příjmu se musí shánět. V registru se sice nemusí shánět nic, protože to si banka obstará sama, ale pokud tam je jakýkoli škraloup, je to konec.

bankovky

Proto je vůbec nejlepší použít americkou hypotéku bez registru, kde se tyto neberou v potaz. Tedy ne tak, jak se to dělá jinde a kde je následek zamítnutí žádosti. Zde se nezamítají, zde se řeší. A vždy se nějaké řešení najde, ať je situace jakkoli zašmodrchaná nebo svízelná. Chce to jen do toho jít a nebát se. Zde se za žádost o půjčku nic neplatí, tak není důvod to prostě nezkusit. Stačí jen kliknout na link výše, který vás přesměruje kam je potřeba.