Volba obálky nebyla nikdy jednodušší

Zasílání dopisů v dnešní době celkem pokulhává. Nicméně, někdy je nutné zaslat dokumenty, obrázky či drobné předměty touto cestou. Nejvíce si to žádají velké firmy při odstoupení smluv, ukončování smluv a někdy i uzavírání smluv. Především telekomunikace. Také ale e-shopy při vracení zboží a stížnostech, ač už jde o cokoliv.

bílá obálka

Dopisní obálka C5 samolepící 2pack je nejlepší volbou pro maximální rozměry dokumentů 229 x 162 mm (A5). Lze vložit i větší dokumenty, ale bude nutné přehnutí či složení papíru, aby se perfektně vešel celý obsah. Obálka je tvořena čistým bílým papírem se samolepící chlopní a je 100% recyklovatelná. Nechcete mít prsty od lepidla nebo olizovat obálku jako to je u jiných podobných obálek? Pak je tato obálka ta správná volba právě pro vás. Sedřený jazyk s pachutí v ústech je již minulostí. Konkrétně v této krizi, která není nikomu příjemná velmi uvítáte jednoduchost a praktičnost.

Lepidlo s obálkou

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste potřebovali něco poslat a neměli jste doma nic do čeho dopis dát? Pokud ano, nejste jediný, Doporučujeme si objednat větší množství obálek, protože mít u sebe doma alespoň o jednu navíc je vždy lepší než nemít žádnou a pak ve stresu vypisovat koupenou obálku na poště mezi plno lidmi není nejpříjemnější. Lidi si ťukají prsty do stolečků a dívají se, jako by byl konec světa. Možná jste byli i právě vy mezi nimi, kdy jste pospíchali na schůzku a někdo těsně před vámi vypisuje u okýnka obálku. Není to příjemná situace pro nikoho. Být ještě na veřejném místě s respirátorem na ústech a nosu, nemoci se pořádně nadechnout a potit se s ním není přívětivé. Zkuste mít doma vždy o jednu obálku navíc, než potřebujete ať se vyvarujete nepříjemným situacím. Mě osobně se to stalo mnohokrát a jako astmatik s respirátorem na obličeji a občas i s přetopenými místnostmi jsem skoro omdlela.