Jak odít nedonošená miminka?

Den D může přijít kdykoli

Těhotenství je jedno z nejzásadnějších období v životě ženy. Je plné obav, radosti i očekávání. Každá nastávající maminka se psychicky i fyzicky připravuje na velký den D. V životě i v těhotenství se nelze připravit úplně na vše. Ne vše se dá do puntíku naplánovat, a ne vše nám vždy vyjde podle našich představ. Těhotenství je jedním z mála období v životě ženy, jehož průběh nelze moc dobře plánovat, usměrňovat nebo korigovat. Obavy těhotných žen mají jednoho jmenovatele: zdravé miminko. Zdravé miminko rovná se donošené miminko, ale jak to tak bývá, i těhotenství je velmi nevyzpytatelná záležitost a ne vždy se podaří miminko donosit celých 40 uváděných týdnů.

Těhotenství

I náhlá situace má své řešení

Na takovou situaci se samozřejmě člověk nemůže připravit ze dne na den, většinou se nedonošená miminka narodí předčasně náhle, rodiče nejsou na narození potomka připraveni a jednou z mnoha věcí, která rodičům pro nedonošené miminko chybí, je oblečení. Ano, je to tak. Člověk by si řekl, že budoucí rodiče jsou na příchod miminka připravení, zvlášť jedná-li se o oblečení. Jenže, i kdyby na krásně byli budoucí rodiče několik měsíců dopředu před plánovaným porodem vybavení, nedonošené miminko by se v běžných velikostech oblečení ztratilo. Pro takové případy jsou tu vybavené firmy, které se zaměřují na oblečení pro nedonošená miminka. Jednou takovou je Brumlik.cz, kde naleznete spoustu oděvů pro nedonošená miminka, ať už jde o malé ponožky, body, dupačky, overaly. Vše, na co si jen vzpomenete, naleznete právě u nich. Celou řadu oblečků najdete již od velikosti 32 až do 48. Škála velikosti je veliká a výběr oblečků rozmanitý. Můžete tak i nedonošeným miminkům dopřát komfort, pohodlí a nemusíte se smiřovat s variantou: „Však ono do toho doroste.“.

Oblečení pro miminko

Obdarujte předčasným dárkem předčasně narozené miminko

Dnešní doba je moderní a pokroková. Nedonošená miminka se objevují dnes a denně a ošatit je dnes není zdaleka takový problém jako tomu bylo před lety. Nemusíte tedy zoufat, díky moderní době, kdy stačí pár kliknutí, jednoduše nakoupíte a necháte si zboží dovézt kam potřebujete.
I vaše nedonošené miminko můžete vyparádit, tak směle do toho. Pořiďte předčasně narozenému minku předčasný dárek v podobě parádních oblečků. Později při vzpomínkových rodinných seancích u fotografií z dětství vaši snahu ocení.