Je dobré tlačit na pilu, když partnerka odmítá sex?

Sexuální styk ve vztahu patří mezi důležitý prvek, který ho dělá hodnotným a také úplným. Vztah bez prožitku se splynutí dvou těl není vztahem, který by chtěl žádný muž ani žena udržovat. Je potřeba si uvědomit, že muži mají jinou představu o počtu sexuálních chvílích než ženy a někdy na to můžou i doplatit.

hluboký spánek

Co dělat když s vámi partnerka nechce spát právě tehdy, kdy vy máte potřebu?


·       Menstruace – některé muže neodradí ani myšlenka, že jejich žena má své dny. Touží po tom, aby jim bylo sexuálně vyhověno do takové míry, že se partnerka musí podřídit. V tomto případě však není vhodné tlačit na pilu, když víte, že ženské tělo se v období těchto 5 – 7 dnů mění a žena je citlivější. Takže určitě „nedrážděte hada“ bosou nohou.


·       Únava a vyčerpání – ženy nemají potřebu spát s mužem tak často, jak by si to on přál. Někdy je pro ně únava a vyčerpání silnější, než snaha vyspat se s vámi. Proto pokud vidíte, že je žena neschopná a nepřístupná vám podlehnout, raději to ani nezkoušejte. Může se totiž stát, že finální sex pak vůbec nebude stát za to a vaše partnerka bude toužit po jediném – ať už skončí!


·       Jednou týdně? – některým ženám bohatě stačí mít sexuální styk jen jednou týdně. Vy jako muž – samec, to však nemůžete pochopit, a tak se všemožně snažíte zajistit si to, aby tomu bylo více krát. Když se vaše partnerka „nechytá“ vašich podnětů k tomu, abyste společně prožili sex jak se patří, máte 2 možnosti:


1.    Musíte ji nažhavit – někdy nestačí se jen vysvléct a čekat na to, až se na vás vaše milovaná vrhne, musíte ji správně připravit na to, aby vzplanula touhou stejně jako vy.


2.   Dopřejte ji orgasmus – mnoho mužů při pomyšlení na sex myslí na jediné, aby jim byl dopřán kvalitní orgasmus. Mužům však vyvrcholení trvá podstatně kratší dobu než ženám, takže když jí ho dopřejete jako první, bude mít pro příště větší chuť odevzdat se vašim milostným hrátkám.

Přestala s vámi časem spát úplně?

Za každou nastávající změnou ve vašem vztahu, musíte hledat příčinu. Jestli s vámi partnerka přestala časem spát, pravděpodobně jste ji unavil. Nenastal ve vašem sexuálním životě stereotyp, který ji začal nudit? Nebo to vše bylo nedostačující k tomu, aby s vámi vůbec do postele vlezla?
čtyři chodidla
Jestli chcete změnu, promluvte si s ní o tom, že jste ochotný udělat vše pro to, aby váš vztah nebyl jen prožitkem, ale něčím, na čem budete pracovat.