Je půjčovna svatebních šatů skutečně tak výhodná?

Asi nikdo nebude pochybovat o tom, že svatba je významnou událostí v životě každého člověka. Zvláště ženy chtějí být v tento den skutečně nejkrásnější. K tomu jsou samozřejmě nutné šaty. Faktem však je, že ty jsou poměrně drahé, zvlášť pokud se nechcete spokojit jen s obyčejnými, sériově vyráběnými.

Máme totiž několik možností. Jednou z nich je samozřejmě jejich koupě v kterémkoliv obchodu s oděvy. Nevýhodou je, že tyto šaty rozhodně nebudou originální a je tu i možnost, že vám nebudou příliš dobře sedět. Na druhou stranu je to zdaleka nejlevnější možnost, jak získat vlastní šaty.

svatsaty1

Pokud vám nejde o cenu ale pouze o vzhled, pak máte možnost nechat si je ušít na míru. Zde víte, že vám dokonale padnou a budou vám i slušet. Navíc budou přesně podle vašich představ. Také máte jistotu, že budou naprosto jedinečné a nikdo jiný takové nemá a pravděpodobně mít ani nebude.

Co však dělat, pokud chceme vypadat dobře, ale nemáme moc peněz? Nebo pokud uvažujeme realisticky a nechceme utrácet spoustu peněz za šaty, které budeme mít na sobě pouze jednou, avšak přesto chceme vypadat skvěle?

Zde může být řešením půjčovna svatebních šatů. Je to zdaleka nejlevnější možnost. Navíc obvykle mají skutečně velký výběr, takže se nemusíte bát, že nebudete originální. To vše zní dobře, má to ale i nějaké nevýhody?

svatsaty2

Bohužel ano. Jednou z nich je fakt, že je budete muset vrátit. Nemůžete si je tedy nechat jako upomínku na ten slavný den. To může být pro některé sentimentálnější typy odrazující.

Dále je fakt, že vzhledem k tomu, že nejsou vaše, budete na ně muset dávat větší pozor. V případě, že se nějak poškodí, budete muset uhradit náklady na jejich opravu a vyčištění. V případě, že budou zničeny nenapravitelně, budete muset zaplatit jejich plnou cenu.

Je proto na každém z nás, jakou možnost zvolíme. Jen je dobré zvážit veškerá pro a proti, abychom se zbytečně nespálili.

Publikováno v Web