Pomoc vždy na dosah

Ať už jde o novostavbu nebo léta postavený objekt, vždy byste se zahájením jeho využívaní měli nechat provést revizi elektrických rozvodů, nechat si překontrolovat kapacitu jističů a poradit se, jaký tarif a distributor pro vás bude optimální.
V Praze a okolí se můžete obrátit na zavedenou a spolehlivou firmu, která kromě široké nabídky své odborné činnosti spolupracuje i s distribučními firmami PRE, ČEZ a Eon, a tak můžete mnoho věcí vyřídit při jednom jednání.

elektrické kabely

Vyškolený elektrikář Praha- 4 s vámi osobně probere vaši situaci, zhodnotí stav vaší elektroinstalace a navrhne úpravy, které zabrání tomu, abyste měli s používáním elektrické energie jakékoliv problémy. Kromě standartních běžných prací, jako je výměna jističů, výměna vypínačů a zásuvek, instalace ochranných prvků pro děti, výměnu svítidel a zapojení elektrospotřebičů, se vám elektrikář Praha 3 postará o revizi celé elektroinstalace, hromosvodu, nářadí a spotřebičů, včetně spotřebičů na ohřev vody a topných kotlů.
Pro průmyslové objekty můžete využít služby smluvní údržby, dozor nad elektroinstalačními pracemi a také zřízení a vedení evidence elektrických spotřebičů. Poskytování elektrotechnického a elektroenergetického poradenství je samozřejmostí.

elektrikář při práci

Jednou ze zásadních výhod spolupráce je dostupná pohotovostní havarijní služba, která funguje 24 hodin denně 7 dní v týdnu. V případě poruch a havárií tedy nemusíte dlouze hledat pomoc a čekat třeba přes celý víkend, ale vaše žádost se ihned zpracuje a v co nejkratším možném termínu vám elektrikář moderními metodami zjistí druh vašeho problému a závadu odstraní.
Za veškeré odvedené práce a za profesionální a vstřícný přístup odborného pracovníka firma ručí. Nespoléhejte se na náhodu a řešte vše s lidmi, kteří problematiku znají a vaše problémy za vás rychle a kvalitně vyřeší.