Panenky pro holčičky

Holčičky si velmi řasy hrají s panenkami, protože se už od mala rady starají o miminka. Takové panenky se dají snadno vozit všude s sebou v kočárku.

Panenky pro holčičky

Oblíbená hračka

Už odmala dají holčičky přednost panence než autíčko, za což můžou hormony, kdy žena má přirozeně mateřský pud, který ji určuje, že se musí postarat o své mladé a ochránit jej před nebezpečím. Kvůli tomu panenky vedou napříč generacemi, přičemž tato hračka rozhodně ještě dlouho zůstane na vrcholu mezi hračkami. Kvůli tomu se také snaží výrobci posouvat neustále kupředu, kdy například používají lepší materiály, kdy panenky jsou skutečně hebké příjemné na dotek a vzhledem se snaží co nejvíce přizpůsobit reálnému miminku.

panenka v šatech

Nejsou výjimkou ani moderní panenky, které mají uvnitř spoustu elektroniky, protože to zajišťuje, že třeba mluví, chtějí nakrmit, napít a tak podobně. Jsou samozřejmě o něco dražší, ale obyčejná panenka takové věci rozhodně neumí. Výběr je už na Vás, ale výrobek by měl být z vhodného materiálu, a hlavně bezpečný pro Vašeho potomka, aby nehrozilo třeba ulomení a vdechnutí malé části.

Kočárek

Zábava s panenkami může být ještě mnohem větší, protože je můžete vozit jako skutečné miminko všude s sebou. To nám zajistí kočárek pro dvě panenky Chytraliska, což jste ještě možná nikdy neviděli, protože většinou se vyrábí pro jednu panenku. Takže tato varianta je vhodná třeba pro holčičky, kde jsou dvě holčičky, aby každé měli u sebe svou panenku, kdy se vyhnete tomu, že budou zářit, protože takto nebudete nikomu nadržovat.

sedící panenka

Výrobci takových kočárků se u dražších výrobků snaží co nejvíce přiblížit těm skutečným kočárkům. Takže je to taková menší kopie skutečného kočárku, kde můžeme pozorovat pevný rám, kolečka a veškeré prvky jako klasický kočárek, kdy nesmí chybět ani úložné prostory. Ty slouží k tomu, že na procházce si může dítě vést své jídlo a pití, čímž nám odpadá jedna starost. Kočárky se vyrábí podle věku dítěte, aby skutečně byli velké tak akorát a dítě nemělo s jeho tlačením i v obtížnějším terénu problém.