Pozor na citové výlevy a vydírání

Potkat ženu, která působí jako anděl s ďáblem pod kůží, není ve všech případech výzva, do které byste se měli pustit. Někteří muži by o tom mohli vyprávět své, protože nejenže takovou ženu už jednou měli, ale jejich život poznamenala natolik, že jim ho značně převrátila naruby.
Je tedy na místě přiznat si, že musíte být obezřetní v případě, kdy začněte pozorovat na vaší partnerce to, že vámi manipuluje a citově vás vydírá.

sedět ve tmě

Je opravdu sex tou největší zbraní?

Do jisté míry ano. Pokud si je žena vědomá svých sexuálních schopností a znalostí, pravděpodobně neodoláte pokušení, díky kterému vás přesvědčí o tom, že větší slast, vášeň a spokojenost v životě nezažijete. A pochopitelně ani s nikým jiným!
Může se stát, že si nebudete uvědomovat její manipulace, protože budete zaslepení tím, jaká je božská a čeho všeho je v posteli schopná.
V takovém případě může být tato ženská zbraň poněkud nebezpečná a vy se jen těžko ubráníte pocitu, že sex využívá jenom proto, aby dosáhla svého.

Emoce, které vás nenechají chladnými

Jestli si vás žena získala natolik, že na ni nedáte dopustit, pravděpodobně bude mít eso v rukávu a bude vám hrát na city díky falešnému smutku a slzám. Zjistit, jestli je to váš případ můžete ve chvíli, kdy se rozbrečí nebo bude očividně nespokojená, pokud s ní v něčem nebudete souhlasit.
Dejte si však pozor na emoce, které nejsou skutečné a zbytečně vám zamotají hlavu. Není správné ustupovat vždy, kdy si to vaše partnerka smyslí, ale pouze tehdy, kdy to situace výlučně vyžaduje.
uplakaná modelka

Citové vydírání – něco, co si nesmíte nechat líbit

O tom, jaké jsou některé ženy manipulativní lhářky a sebestředné, jste se už mohli v mnoha případech přesvědčit z příkladů vašeho okolí. Jsou totiž ženy, které muže vydírají všemi možnými způsoby a v případě, že jim neustoupí, vyhrožují odchodem a rozchodem, ztrátou majetku nebo i tím, že jim vezmou děti.
Do takového kolotoče se jistě zaplést nechcete a je nutné, abyste se chovali jako muži, kteří se nenechají vtáhnout do citového vydírání, ale pevně si stáli za svým rozhodnutím a tím, že vás ženské slzy a ani žádné výhrůžky – jednoduše nezlomí.