Specialisté v oboru, které nic nezastaví

Díky společnosti TLCargo si už nikdy nebudete muset dělat starosti s tím, zda vámi objednaný materiál dorazí v pořádku a včas. Dobře víme, že právě čas hraje v přepravě důležitou roli. Proto pravidelně optimalizujeme naše trasy a vedeme si přesné záznamy. Vždy jsme schopni vám zajistit tu nejrychlejší přepravu s ohledem na aktuální dopravní situaci kdekoliv v republice. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti logistiky. Našimi klienty jsou například Profimed, Viapharma nebo Megafit pharma.

sklad s vozíkem

Nezáleží, zda nás potřebujete najmout jako dodavatele, nebo pouze jako přepravce. V nabídce našich služeb najdete obě možnosti. Zejména nabídka našich přepravních služeb je skutečně široká. Kromě vnitrostátní dopravy, kterou se snažíme udržovat maximálně efektivní, působíme i na poli mezinárodní dopravy. Základem je náš vozový, který je speciálně upravené právě pro přepravu léků a zdravotnického materiálu tak, aby během převozu nedošlo k poškození nebo znehodnocení zboží. Dále máme v nabídce i leteckou a lodní dopravu, pokud to povaha zásilky, třeba s ohledem na její velikost, trvanlivost nebo destinaci, vyžaduje.

Naše služby můžete objednat pohodlně online prostřednictvím formuláře. V případě, že máte speciální požadavky nebo máte zájem o dlouhodobou spolupráci, můžete kontaktovat zákaznickou linku a vyjednat si individuální nabídku pro vaši společnost. Snažíme se našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc v jejich požadavcích při přepravě zdravotnického materiálu i jiného zboží.

obchodní přístav

Zvažujete-li kromě našich přepravních služeb i dodavatelské služby, jistě vás potěšíme. V našich skladech najděte dostatečně širokou nabídku zdravotnického zboží, materiálů i léčiv. Zboží jsme schopni distribuovat nejen v rámci České republiky, ale i v rámci celé Evropy. Z tohoto důvodu jsme také důkladně pojištěni pro případ jakékoliv nenadálé událostí tak, aby případná škoda byla plně nahrazena a pro vás, jako našeho zákazníka, to nemělo žádné následky.