Šťastné páry se nevystavují na sociálních sítích

Jsou opravdu šťastní ti, kteří si neustále přidávají na facebook a instragram nové fotky se svou drahou polovičkou a vypadají na nich velmi spokojeně nebo je to jen pouhá přetvářka a jejich vztah není až tak perfektní? Přihlásíte se na svůj profil a najednou máte před očima nespočet fotografií zamilovaného páru, který se prezentuje jako ten nejdokonalejší a nejúžasnější pár na světě.
láska v soukromí
Fotí se při častých romantických večeřích při svíčkách, sdílejí fotky z nejrůznějších výletů, kde se vždy drží roztomile za ručičku a samozřejmě nesmí chybět každodenní líbající selfie. Ano, vypadají opravdu hezky a vy po zhlédnutí najednou začnete trochu žárlit a přemýšlet, jestli něco není ve vašem vztahu špatně. Taky se přece s partnerem máte rádi, jezdíte na výlety a čas od času si doma uděláte romantický večer. Nemějte obavy . Ne vždy je všechno tak dokonalé, jak to na první pohled vypadá a často tyto „zamilované páry“ nejsou až tak v pohodě, jak to všem ostatním dávají najevo.
láska o vánocích

Proč nemáte potřebu vaše vzpomínky všem prezentovat?

Pokud zažíváte krásný vztah naplněný láskou, vše je přesně tak, jak má a vám se jednoduše v partnerském vztahu skvěle daří, potom nemáte potřebu si při každé příležitosti dělat vzpomínkové fotografie a ihned se s nimi chlubit na sociálních sítích. Vy přece sami moc dobře víte, jak to mezi sebou máte a nemusíte všechny okolo přesvědčovat, že jste opravdu šťastní. Důležité je, že to tak cítíte vy. Nemáte potřebu psát nezajímavé statusy, co vám váš miláček udělal k večeři nebo jakým dárkem vás potěšil. To je přece v každém vztahu úplně normální a běžné, že se milující lidé při výjimečných situacích obdarují nebo se něčím příjemným a milým překvapí. Každý z nás se chce občas pochlubit, ale nemusíte to okatě přehánět. Užívejte si každou společnou a jedinečnou chvíli, kterou se svým protějškem strávíte a nechte ostatní, ať si myslí, co chtějí.


Publikováno v Nezařazené