Žena vašeho kamaráda


Máte nejlepšího kamaráda, který je před vámi v něčem napřed a vy mu to nesmírně závidíte? Je to přirozené, sice ne příliš hezké, ale pochopitelné. Často si jako lidi přejeme něco, co nemáme a mnohdy nás naši nejbližší přivedou k myšlenkám, že bychom chtěli žít tak jako oni. Pokud však vaše závist směřuje na konkrétní osobu, kterou je přítelkyně vašeho kamaráda, jedná se už o větší problém. Divili byste se, ne však až tak netypický.
Ženy vašich kamarádů vás můžou přivést na fakt, že se najdou ženy, které za to stojí, ale jsou už zadané. A kdo dříve přijde, ten dříve bere!
kamarádi a žena.jpg

ZAMILOVANÝ….CO TEĎ?

Svěřit se s pocity, které přechováváte k ženě vašeho kamaráda jemu samozřejmě nemůžete. Mohli byste narušit vaše přátelství a i z toho důvodu, situaci řešte raději jiným způsobem. Jste opravdu zamilovaný do ženy, kterou má váš kamarád nebo jen do představy, že je ženou pro všechno a nemá žádnou chybičku?
Uvědomte si, že vy jako přítel jejího přítele nemáte takový přístup k tomu, jaká je ve chvíli, když je s ním sama. Třeba ve skutečnosti navenek budí dojmem, že je ve všem dokonalá a doma už obrázek dokonalosti vyprchá. To, že se vám líbí je ovšem akceptovatelné, protože jako muži vám ženská krása, důvtip a příjemné vystupování ve vaší společnosti přirozeně imponuje.
procházka sadem.jpg
Jak z pekelné situace ven?
1.  Pokud jste se skutečně zamilovali, zjistěte si, jestli má smysl pokoušet osud.
·        Jak to vnímá žena vašeho kamaráda? Cítí to stejně nebo její myšlenky směřují jen na partnera, s kterým momentálně je? Nebuďte impulsivní a naznačte jí váš cit, abyste zjistili, jestli jste na jedné vlně.
2.  Dalším krokem je rozhovor s vašim kamarádem, jestli mu vztah s dosavadní partnerkou vyhovuje a je v něm šťastný.
·        To je nesmírně podstatné v případě, že by pochyboval o tom, že je pro něho tou pravou. Pak by se vám totiž uvolnila cesta k jejímu srdci, kterou byste si měli šanci vyšlapat právě vy.
3.  Solidarita a pouto přátelství!
·        To vám může zabránit v tom, mít na danou slečnu už jen pomyšlení. Můžete se bránit svým pocitům a popřípadě i omezit kontakt s osobou, která vás tolik přitahuje a neměla by. Snažte se nebýt v její blízkosti a vyhrazovat si čas s kamarádem jen pro sebe. Někdy je opravdu pravdou to, že co zmizne z očí – zmizne z mysle.
4.  Nový objekt je další cestou, kterou byste měli zvážit.
·      Rozhlédněte se ve vodách, kde jsou ženy svobodné a nepatří do kruhu vašich známých. Nejlepším lékem na to, abyste přestali myslet na ženu, která k vám nepatří je to, najít si nějakou jinou.

NENIČTE VZTAH JEN PRO VÁŠ CHTÍČ

Za žádnou cenu byste se neměli dostat do situace, kdy zničíte něčí vztah (dokonce vám blízkým osobám) jen na úkor toho, že si nemůžete pomoci. Musíte si uvědomit, že nesmíte myslet jen na sebe, své pocity a své potřeby, ale mít na paměti to, že se to přátelům nedělá. Jestli vám na nich záleží a nestojíte o to, abyste jim zničili život, nechte jim štěstí, které mají a najděte si to vlastní.