Získejte kvalitní zázemí pro svou prezentaci

Provádíte často prezentace své firmy? Účastníte se čas od času nejrůznějších kulturních událostí, jako jsou například festivaly? Nebo snad obrážíte pravidelně veletrhy, kde lidem představujete svoji práci? Tak jak tak byste měli být vždycky dobře připravení a investovat do kvalitního vybavení. Naprosto nezbytnými pomocníky pro vás budou párty stany , které budou mít za úkol zajistit hned více funkcí zároveň:

světla na koncertě

Definují váš stánek – dodají mu formu, přilákají pozornost a zajistí vám příjemné zázemí pro prezentaci své firmy výrobků nebo služeb

Ochrání před deštěm, větrem i sluníčkem – při konání v exteriéru ochrání vaše věci před případným deštěm, silnými slunečními paprsky nebo povětrnostními podmínkami

Stabilní zázemí pro vaši prezentaci

Díky těmto stanům získáte místo, kde se budete moci věnovat naplno prezentaci daných produktů či služeb. Navíc je možné jejich povrch potisknout, a to například logem nebo sloganem vaší firmy, zkrátka něčím, co vás bude charakterizovat a připoutá ještě větší pozornost. Myslete však na to, že míň je někdy víc, a proto se nehrňte do přeplácaných až kýčovitých potisků, které by mohly mít opačný efekt, a to odradit.

dav lidí na koncertě

Vyberte si ten nejlepší typ

Párty stany se prodávají v několika základních variantách, které se od sebe liší zejména konstrukcí. Mezi nejpopulárnější patří nejspíše nožkové stany, svou oblibu http://magazin.e15.cz/zen/hlad-zizen/ve-francii-si-ziskavaji-oblibu-piva-z-minipivovaru-1097269 však mají i jehlanové či nafukovací varianty. Vybírejte zejména podle toho, jestli se akce, které navštěvujete, konají spíše v exteriéru či interiéru. Je totiž jasné, že pokud se jedná o exteriér, tak je nutné, aby konstrukce byla pevnější a robustnější, a aby si dokázala poradit i s nepříznivým počasí. Proto bude lepší volit spíše hliníkovou konstrukci než klasickou plastovou. Pokud si nejste jistí s výběrem, určitě se neváhejte poradit s odborníky.